Головна » 2017 » Грудень » 11

Під таким гаслом у нашій школі пройшла  Всеукраїнська Акція "16 днів проти насильства". Протягом 16 днів класними керівниками, практичним психологом у школі  проводилися різноманітні заходи , за допомогою яких серед учнів проводили роз'яснювальну роботу про  їх права стосовно скоєння відносно них насильства або інших дій,  відповідальності за жорстоке поводження з однолітками, а також вчинення кримінальних правопорушень проти особистості. Проводилися тренінгові заняття "Молодь проти насильства".  В рамках Акції пройшов тиждень правових знань. Серед учнів початкових класів проведено конкурс малюнків" Права та обов'язки дитини",для старшокласників організовано зустріч із начальником сл ... Читати далі »

Переглядів: 376 | Додав: Nick | Дата: 11.12.2017 | Коментарі (0)