Головна » 2016 » Квітень » 24

У складний для України час ми не залишилися осторонь від проблем сьогодення і долучилися до збору волонтерської допомоги для воїнів АТО, прийняли участь у акції "Збирай кришки на протези для воїнів".

Переглядів: 426 | Додав: Nick | Дата: 24.04.2016 | Коментарі (0)

22 квітня до Всесвітнього дня Землі у школі пройшла вікторина "Стежками нашої планети". Учні 4- 5 класів мандрували різними стежинами (біологічною, зоологічною), відгадували загадки про тварин, рослин, птахів. Дізналися цікаві факти із життя тварин, а також вивчили нові прислів'я та приказки про природу.

Переглядів: 370 | Додав: Nick | Дата: 24.04.2016 | Коментарі (0)

З 18 по 22 квітня у школі проходив тиждень безпеки життєдіяльності. У ході тижня інформаційною комісією було проведено інформаційні хвилини по класах « Правила безпечної поведінки в побуті»,  поновлено куточки безпеки життєдіяльності, вікторина «Знай і вмій», випущено стінгазету «Небезпека вдома і на вулиці». У рамках тижня , 20 квітня, пройшов День Цивільної Оборони. Учні переглядали фільми про стихійні лиха, а також проведено  відпрацювання практичних дій під час надзвичайних ситуацій .

Переглядів: 418 | Додав: Nick | Дата: 24.04.2016 | Коментарі (0)