Головна » 2018 » Квітень » 19 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 16 по 20 квітня по всій Україні проходить «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Протягом тижня для учнів школи було проведено інформаційні хвилини « Як реагувати при сигналі «Увага всім!», оформлено інформаційний куточок «Безпека на дорозі», проведено рольову гру для учнів молодших класів « У країні дорожніх знаків», виставка малюнків «Безпечна поведінка». 19 квітня Єдиний день ЦО, під час якого проведено практичні відпрацювання з евакуації учнів та працівників навчального закладу на випадок надзвичайної ситуації. У проведенні дня ЦО нам допомогли працівники ГУДСНС України Теофіпольського району - сповістили сигналом сирени про евакуацію, розповіли , як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людини, познайомили учнів із захисним одягом та оснащенням автомобіля, яким виїжджають працівники на виклики громадян.

Переглядів: 259 | Додав: Nick | Рейтинг: 1.0/1