Головна » 2018 » Лютий » 22 » Районний семінар бібліотекарів
Районний семінар бібліотекарів

21 лютого 2018 року, у Теофіпольській ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 2 згідно плану роботи районного методичного центру  відбулося методичне засідання  шкільних бібліотекарів. Радо і гостинно відчинила двері наша школа бажаним гостям.  Методист Теофіпольского РМЦ Марчук М.В. ознайомила з часовою моделлю засідання. Бібліотекар Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Маслянчук Т.К. підготувала за участі учнів 4 класу (класовод Поворозник О.С.) цікаву гру-подорож «Парад бібліотечних книг», метою  якої було презентувати  найрізноманітнішні книги нашої бібліотеки: великі та малі, найстаріші, найтовщі, подаровані.В ході гри-подорожі було розіграно театралізоване представлення  таких героїв: Мудрої Сови, Енциклопедії, Компютера та Казки. Продовженням засідання був усний журнал «Бути на землі людиною»  за участі учнів 8 класу та їх класного керівника Чуяк О.В. Цікавими були сторінки відеорепортажу з учнями школи на тему: «Добро лікує душу та рятує світ» та  «Дерево добра». Підбиття підсумків засідання  відбулося в творчій атмосфері, обговоренні проведених заходів та вирішення методичних питань. Марчук М.В. повідомила про те, що методичне обєднання шільних бібліотекарів працюватиме згідно наміченого плану.

Переглядів: 326 | Додав: Nick | Рейтинг: 0.0/0