Головна » 2018 » Лютий » 1 » Пам'ятаємо. Сумуємо
Пам'ятаємо. Сумуємо

Немає  слів, щоб висловити  співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани -  Стадніка Володимира Петровича. Багато років поспіль Володимир Петрович був талановитим , невтомним  і самовідданим  вчителем,  директором  школи. Пішла із життя людина, яка своїми діями та вчинками , своїм розумом виховала  не одне покоління учнів.  Він  вміло вчив усіх мудрості та відповідальності, усе своє життя вирізнявся стійкістю характеру, силою духу та наполегливостю. Володимир Петрович був людиною  мудрою, врівноваженою, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч.

Ми усі, вчительський та учнівський колектив школи,  щиро поділяємо горе  рідних, сумуємо разом з Вами , підтримуємо Вас у годину скорботи.

Переглядів: 317 | Додав: Nick | Рейтинг: 0.0/0