Головна » 2018 » Квітень » 3 » Науково - практичний семінар
Науково - практичний семінар

27 березня у нашій школі відбувся науково - практичний семінар,  метою якого було  здійснення обміну досвідом  модернізації управління школою в контексті сучасних змін в освіті. Практичний модуль дав змогу удосконалити досвід прийняття правильного управлінського рішення в різних ситуаціях. Очеретянко В. І., перший проректор Хмельницького ОІППО, Кошка О.А., завідувач науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького ОІППО та Буймістер Л. В., методист науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького ОІППО, Міщишина В.М., завідувач Теофіпольським районним методичним центром узагальнювали, надавали різноманітні методичні рекомендації та поради для подальшого врахування у роботі керівниками шкіл. Учасники семінару знаходили різні шляхи вирішення проблемних питань, обмінювалися думками та досвідом роботи.

Переглядів: 283 | Додав: Nick | Рейтинг: 0.0/0