Головна » 2015 » Грудень » 9 » Методичне об'єднання класних керівників
Методичне об'єднання класних керівників

У важкі часи сьогодення важливим завданням школи є   виховання у підростаючого покоління  почуття гордості за свою країну – Україну; формування  національної свідомості відчуття належності до рідної землі, народу. Саме з цією метою у школі пройшли методичні об’єднання класних керівників  на тему «Зоряне сяйво країн Європи», яке підготувала зі своїми вихованцями класний керівник 7 класу Дубчак А.І  та  лінійка реквієм  «Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячується …», яку підготували та провели класний керівник 11 класу Пасічник О.І. та наші майбутні випускники .  Під час вікторини про країни ЄС  діти демонстрували одяг жителів різних країн Європи, розповідали їх історію, співали пісні. Лінійка реквієм пам’яті героїв Небесної Сотні запам’яталася переглядом фільму про події Майдану, читанням патріотичних віршів про Україну.

Переглядів: 461 | Додав: Nick | Рейтинг: 0.0/0