Головна » Архів матеріалів

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міст і сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Це наш край зустрічає  День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Нехай цьогорічний першовересень буде мирним,  сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину.

Зі святом, дорогі друзі!

Переглядів: 394 | Додав: Nick | Дата: 27.08.2015 | Коментарі (0)

21 травня , у  День вишиванки,   усі учні нашої школи прийшли  одягнені в українських вишиванках. У класах пройшли виставки  вишитих рушників, серветок, учні читали вірші, співали пісні.

Городова Віра Степанівна зі своїми вихованцями - учнями 3-А класу

Переглядів: 413 | Додав: Nick | Дата: 25.05.2015 | Коментарі (0)

В нашій школі в 4 класі до Дня матері пройшли батьківські збори, під час яких учні підготували для матусь  пісні та привітання. Лунали також  пісні про сім’ю та  Україну. Вкінці свята усі мами отримали чарівні букетики конвалій.

Переглядів: 418 | Додав: Nick | Дата: 18.05.2015 | Коментарі (0)

У нашій школі пройшов тиждень книги, який розпочався   2 квітня з виховного заходу до 210 – річниці казкаря   Г.К. Андерсена . В бібліотеці  з учнями 4 класу проведено гру – подорож «Мандри казковими шляхами Г.К. Андерсена». Також розгадували кросворди «Сторінками  творів великого казкаря», читали колограму «Вислів казкаря» та відгадували героїв казок за їх портретами. В 5 класі пройшла літературна година  « Творчість М.Рильського», під час якої учні декламували вірші поета . В 6 класі було проведено літературну  годину «Природа в поезії Ліни Костенко». Для найменших учнів , першокласників пройшло Свято Букварика.

Переглядів: 412 | Додав: Nick | Дата: 14.04.2015 | Коментарі (0)

Шановні учні школи! Пам'ятайте про дотримання правил дорожнього руху та правил поведінки під час канікул. Бажаємо гарного відпочинку та міцного здоров'я.

Адміністрація школи.

Переглядів: 425 | Додав: Nick | Дата: 23.03.2015 | Коментарі (0)

Романенко Дарину  - ученицю 11 класу ІІ місце з біології, ІІІ місце з хімії;

Павлік Яну - ученицю 9 класу ІІІ місце з фізики.

Переглядів: 420 | Додав: Nick | Дата: 22.03.2015 | Коментарі (0)

13 березня учні 5 класу разом з класним керівником Чуяк Оленою Василівною запросили своїх батьків на свято "Моя земля - земля моїх батьків". Діти читали вірші про рідний край, вшановували своїх батьків привітаннями, танцювали український танок. Практичний психолог школи Яковчук Лілія Степанівна провела цікавий тренінг для батьків та дітей. На святі була присутня заступник директора з виховної роботи Волкотруб Людмила Миколаївна.

Переглядів: 608 | Додав: Nick | Дата: 17.03.2015 | Коментарі (0)

У нашій школі 6 березня пройшло загальношкільне свято до Дня жінок.  Під час свята діти виконували пісні, читали вірші про жінку – берегиню роду,  про найріднішу людину – маму. Учень 6 класу Марценюк Андрій зачарував усіх присутніх на святі своєю грою  на кларнеті.      У нашій школі 6 березня пройшло загальношкільне свято до Дня жінок.  Під час свята діти виконували пісні, читали вірші про жінку – берегиню роду,  про найріднішу людину – маму. Учень 6 класу Марценюк Андрій зачарував усіх присутніх на святі своєю грою  на кларнеті.

Переглядів: 1026 | Додав: Nick | Дата: 11.03.2015 | Коментарі (0)

2 березня  в 7-Б  класі , класний керівник Шведа Т.П. ,  пройшли батьківські збори  на тему «Добро в тобі». На батьківських зборах були присутні  батьки учнів, класний керівник, заступник директора з виховної роботи,  психолог.

Мета зборів : сформувати позитивну установку на подолання можливих конфліктних ситуацій між батьками і дітьми.

Завдання :

• роз’яснити необхідність вираження своїх почуттів до батьків;
  • ... Читати далі »
Переглядів: 899 | Додав: Nick | Дата: 05.03.2015 | Коментарі (0)

Мова – краса спілкування .

Мова – як сонце ясне.

Мова , то предків надбання,

Мова – багатство твоє.

23 лютого  в бібліотеці нашої школи  з учнями 4 класу , де класний керівник  Процкова В.Г., до Міжнародного дня рідної мови проведено тематичну годину спілкування «Мова – духовний скарб нації».

Переглядів: 649 | Додав: Nick | Дата: 24.02.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 9 10 11 12 13 »