Головна » 2017 » Грудень » 2 » Акція " 16 днів проти насильства"
Акція " 16 днів проти насильства"

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Стартувала акція і у нашій школі. На початку тижня відбулася загальношкільна лінійка, метою якої було оголошення плану заходів проведення акцій «16 днів проти насильства», класними керівниками та психологом проводяться бесіди , тренінги «Роз’яснення неповнолітнім їх прав стосовно скоєння відносно них насильства або інших протиправних дій», в  бібліотеці оформлено тематичну виставку літератури « Скажемо насильств у – НІ».

Класним керівником 5 класу, Левицькою Н.О,  проведено  заняття «Найбільший урок у світі»,який оголосив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Мета уроку:   ознайомлення дітей із 17 глобальними цілями, які мають на меті викорінити бідність, подолати нерівність та несправедливість та зупинити зміну клімату до 2030 року, виховання лідерських навичок та вміння дітей  захистити свої права.

Переглядів: 622 | Додав: Nick | Рейтинг: 0.0/0